HAKKIMIZDA

 

2004 yılının Şubat ayında faaliyetlerine başlayan BEST Yayıncılık, uzun yıllardır BEST, BEST Acente, Banka&Sigorta, Turkinsurance, BEST Sigorta TV ve elektronik yayınları ile sigorta ve emeklilik sektörünün gelişimine katkıda bulunuyor.

2004 yılından bu yana bireysel emeklilik ve sigorta sektörünün gelişimine katkı sağlayan BEST Dergisi; zengin içeriği, güncel şirket haberleri, özel araştırma ve analiz haberleri, Bireysel Emeklilik Sistemi fon performansları ile sektörün nabzını tutarken özenle seçilen röportaj konu ve konukları, kaliteli yayıncılık anlayışıyla sektöre hizmet sağlıyor.

Sektörün en önemli dağıtım kanallarından olan acentelerle şirketler arasındaki bilgi akışını sağlamayı amaçlayan BEST Acente Dergisi, acentelerin sesini sektöre duyuran bir platform olma niteliği taşıyor. Türkiye’nin tüm illerine ulaşabilen bir sektör yayını olan BEST Acente Dergisi, röportajlar, acente görüş, yorum ve tanıtımları, acentelere yönelik araştırma ve analiz haberleri ile okuyucularına dolu dolu bir içerik eriştirirken, acentelerin istek ve sorunlarına yönelik haber çalışmaları ile kişisel ve kurumsal gelişimlerine de katkı sağlıyor. 2005 yılından bu yana okuyucularıyla buluşan BEST Acente Dergisi, yenilenen içeriği ve tasarımıyla 2 ayda bir okuyucularıyla buluşuyor.

Banka & Sigorta Dergisi hem sigorta hem de bankacılık sektörünün gelişimine katkı sağlamak ve işbirliklerini artırmak amacıyla hazırlanıyor. Türkiye’deki büyük bankaların tüm şubelerine ulaşan ve bu alanda tiraj rekoru sahibi olan Banka&Sigorta Dergisi; banka sigortacılığının etkinliğini artırabilmesi adına bankalar ve sigorta şirketleri arasındaki iletişimi güçlendiriyor ve bankasüransın geniş bir piyasa olduğu gerçeğinin anlaşılmasını sağlıyor. 2006 yılından bu yana okuyucularıyla buluşan Banka&Sigorta Dergisi banka sigortacılığına ışık tutan araştırma haberleri, bankacılık sektörüne yönelik göstergeler ve ilgi çekici röportajları ile yayın faaliyetlerine devam ediyor.

İngilizce yayınlanan Turkinsurance dergisi, Türkiye’de yaşanan sektörel gelişmeleri ve global sigortacılık içerisinde Türk sigorta sektörünün yeri ile ilgili haberleri, analizleri ve araştırmaları Türk sigorta sektörünü takip eden yabancı sigorta kuruluşları yöneticilerine ve Türkiye’de yaşayan yabancı yöneticilere iletmek amacıyla hazırlanıyor. Türkiye Sigorta Birliği sponsorluğunda yayınlanan Turkinsurance dergisi, Türkiye kaynaklı ilk ve tek yayın olma özelliğini koruyor.